Ponúkame široký sortiment kvalitných značkových produktov od renomovaných európskych výrobcov. Ponuka obkladov, dlažieb a kúpeľňových zariaďovacích predmetov je vyskladaná tak, aby ste si celú kúpeľňu pohodlne zariadili u nás.

OBKLADY A DLAŽBY

Obklady a dlažby tvoria neoddeliteľnú súčasť kúpeľne. Ich farebnosť, štruktúra a spôsob pokládky určuje jej charakter. Svetlé tóny priestor zväčšia, tmavšie zmenšia. Nezabúdajte, že kúpeľňa je nie len priestor na rýchlu očistu ale aj na sladké leňošenie.

Príjemný relax dosiahnete v kúpeľni, ktorá bude zodpovedať Vášmu charakteru. Veríme, že v našej ponuke obkladov a dlažieb si vyberie každý (rôznorodosť formátu, povrchu, doplnkových listel, mozaík...).

AKRYLÁTOVÉ A SMALTOVANÉ VANE

Pri výbere vane je dôležitý účel použitia : pre malé deti – na bezstarostné šantenie, vaňa ako miesto príjemného relaxu pre dospelých, vaňa v spojení so zástenou slúžiaca aj na sprchovanie... V závislosti od účelu použitia a veľkosti kúpeľne volíme typ vane. Obdĺžnikový tvar, asymetrická vaňa, alebo voľne stojaca vaňa, ktorá je dominantou priestoru. Záleží aj na materiáli, z ktorého je vaňa vyrobená. Ponúkame vane zo smaltu, liateho akrylátu a liateho mramoru. Niektoré vane dokonca spievajú... Určite oceníte aj opierky na hlavu a ruky, ktoré môžu byť praktickým doplnkom každej vane.

SPRCHOVACIE KÚTY

Sprchovacie kúty sa skvele hodia k rýchlemu životnému štýlu. Okrem toho, že šetria priestor v kúpeľni, potrebujete podstatne menšie množstvo vody na bežnú očistu v porovnaní s vaňou. Výber kúta záleží od účelu použitia a veľkosti kúpeľne – na výber je široký sortiment sprchovacích dverí do niky, uzatvorených sprchových kút rôznych typov a tvarov až po otvorené tzv. walk-in koncepty. Kúty môžu byť doplnené vaničkou ( keramická, smaltovaná, z liateho mramoru, akrylátová) alebo sprchovým žľabom (bezbariérové riešenie). Praktickým doplnkom sú sprchové sedadlá.

HYDROMASÁŽNE SYSTÉMY

Hydromasáže pridávajú priestoru vane alebo sprchovacieho kúta ďalší rozmer – pôžitok z príjemnej masáže. Ponuka je široká od perličky, cez hydromasážne trysky, ich kombináciu. Alebo vyskúšajte omladzovací efekt systému KALDEWEI SKIN TOUCH.

SANITÁRNA KERAMIKA

Výrobcovia sanitárnej keramiky ponúkajú ucelené dizajnové koncepty, ktoré dotvárajú charakter kúpeľne. Pri voľbe umývadla myslite na počet členov domácnosti a ich každodenné návyky. WC môže byť závesné s podomietkovým modulom, alebo tzv. kombi WC s priznanou keramickou nádržkou. Ak máte dostatok miesta, nech nechýba vo Vašej kúpeľni bidet, zvyšuje komfort kúpeľne a je odpoveďou na stúpajúce nároky na osobnú hygienu. Povrchová úprava sanity zlepšuje čistiteľnosť a odolnosť voči vodnému kameňu.

VODOVODNÉ BATÉRIE A SPRCHOVÉ SYSTÉMY

Ponuka batérií je skutočne rozsiahla. Od umývadlových, vaňových, sprchových, podomietkových batérií až po kompletné sprchové hydromasážne systémy a to všetko v rôznych dizajnových prevedeniach. Ak chcete mať teplotu vody vždy nastavenú vždy podľa Vašich predstáv, zvoľte si termostatické batérie (v ponuku ako nadomietková alebo podomietková verzia). Naša ponuka zahŕňa batérie výrobcov, ktorí kladú dôraz na kvalitu materiálu a spracovania, všetky batérie majú keramické kartuše. Pri správnej starostlivosti Vám aj pri každodennom používaní budú slúžiť roky.

KÚPEĽŇOVÝ NÁBYTOK

Je určený do kúpeľne a preto je vyhotovený z materiálov, ktoré sú odolné voči vlhkosti. Výrobcovia väčšinou ponúkajú zákazníkom ucelené dizajnové riešenia, z ktorého je možné zariadiť celú kúpeľňu (umývadlové skrinky, bočné nízke, stredné vysoké skrinky, zrkadlá s LED osvetlením, praktické zrkadlové skrinky). Kúpeľňový nábytok má dotvárať celkový dojem z kúpeľne – ladiť s vybraným obkladom, sanitou, batériami.

KÚPEĽŇOVÉ RADIÁTORY

Ponuka kúpeľňových radiátorov v poslednom období stúpa. Okrem svojho praktického využitia sa čoraz častejšie stávajú výrazným dizajnovým prvkom v kúpeľni. Môžete si zvoliť rovný, alebo oblý tvar v chrómovom prevedení, alebo v širokej ponuke farebných odtieňov. Nezabúdajte na vhodnú veľkosť v závislosti od veľkosti priestoru, ktorý bude ním vykurovaný. Vďaka elektrickej vykurovacej tyči je možné radiátor využívať počas celého roka.

PODOMIETKOVÉ A ODTOKOVÉ SYSTÉMY, SIFÓNY

Popularita podomietkových systémov v posledných desaťročiach stúpa. Sú nenápadné, skryté za obkladom. Užívateľ vidí len WC tlačidlo ( možnosť voľby veľkosti splachovania) sa samotnú keramiku. Ich prevádzka je tichá, servis sa uskutočňuje cez tlačidlový otvor. Odtokové systémy sú najmä vďaka sprchovým žľabom sú vynikajúcim riešením pri bezbarierových sprchovacích priestoroch. Viditeľné sifóny v chrómovom prevedení okrem funkčnosti ponúkajú aj estetický zážitok.

KÚPEĽŇOVÉ DOPLNKY, ZRKADLÁ A SVIETIDLÁ

Kúpeľňové doplnky sú poslednou bodkou pri realizácii vysnenej kúpeľne. Veľmi dôležitá je kvalita ich vyhotovenia. Ponúkame výrobky s predĺženou zárukou s pochrómovanej mosadze. Niektoré série majú variabilné úchyty – čo do dizajnu resp. do farebnosti. Okrem toho, že celý priestor dotvoria, každodenne oceníte ich úžitok – podržia uteráky, župany, mydlá a iné kozmetické prípravky ... skrátka všetko bude mať svoje miesto.

Ponúkame na mieru vyrobené zrkadlá s fazetou, alebo bez, s LED osvetlením rôznych tvarov, v rámoch imitujúcich staré drevené rámy od českého výrobcu ELLUX. Cena je individuálna a stanovuje sa na základe Vašich požiadaviek. Viac informácií radi poskytneme v štúdiu.

STAVEBNÁ CHÉMIA, UKONČOVACIE PROFILY

Stavebná chémia – povinná súčasť kúpeľne. Výber správneho lepidla, voľba vhodnej hydroizolácie a výber typu a farebnosť škárovacej hmoty a silikónu kúpeľňu dotvárajú rovnako, ako jej ostatné súčasti. Škárovaciu hmotu doporučujeme protiplesňovú a hydrofóbnu – oceníte to pri pravidelnej údržbe. Ukončovacie profily sa stávajú zaujímavým dizajnovým doplnkom – hlavne ak zvolíte nerezové prevedenie, v ponuke sú rôzne šírky L – tvarov alebo štvorcových tvarov. Okrem estetickej funkcie nesmieme zabúdať na ich prvotnú funkciu – ochranu rohov v kúpeľni.

2018 © Vaserman s.r.o. MV-Studio Ochrana údajov
Stránka využíva fotografie výrobcov uvedených v sekcii SORTIMENT.